Юрій Колесников: тренер, що бігає

Тренер-викладач Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Колесников виступив на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів в Києві. 

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів пройшов у Києві 2-3 березня цього року. Всього ці змагання зібрали в легкоатлетичному манежі 240 спортсменів з 20 областей України та міста Києва. В команді ветеранів Київської області було 33 спортсмена різних вікових категорій, яка в загальному заліку зайняла ІІ місце, поступившись набраними очками тільки київській команді. В особистому заліку Юрій Володимирович посів ІІІ місце з бігу на 1500м з результатом 5:35,38 у віковій категорії 60-64 роки та ІІ місце зі стрибків у висоту, подолавши планку 1м 30см у цій же категорії.

В команді Юрія Колесникова поважають. Він і наставник, і головна надія. Сам себе жартома називає «бігаючим тренером».

Щоб залишатися «бігаючим» і тримати себе у формі, тренер-викладач щодня влаштовує собі забіг на десять–п’ятнадцять кілометрів, долаючи відстань за маршрутом Ірпінь – Буча. Не дивно, что в свої 60 він виглядає молодшим за ровесників, хоч і зізнається, що суглоби вже не ті, що в молодості. Але молодечого запалу Юрію Володимировичу не позичати!

Насправді, професійний спорт шкодить здоров’ю та є травмонебезпечним. Але фізична культура і любительский спорт для здоров’я та гарного самопочуття просто необходні.

Любов до спорту, наполегливість та працелюбство – це ті «три кита», які  тримають нашого спортсмена і сьогодні на плаву.


Лариса Пугач – заступник директора Бучанської ДЮСШ