Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічною базою Бучанської ДЮСШ є орендовані спортивні зали, майданчики загальноосвітніх навчальних закладів та стадіони міста Бучі, які відповідають вимогам, визначеним відповідними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами, правилами і стандартами облаштування, навчальними планами та програмами. Для реалізації навчальних програм з видів спорту, проведення навчально-тренувальних занять, змагань, навчально-тренувальних зборів використовуються:    

  • міський стадіон «Ювілейний»;
  • стадіон зі штучним покриттям (вул. Чкалова, 11 Г);
  • спортивні зали та майданчики ЗОШ № 1, НВК № 2, № 3, № 4, СЗОШ № 5, Української гімназії;
  • заміський тенісний клуб «Кампа»;
  • пристосована спортивна зала для боротьби (вул. Києво-Мироцька, 69).

Всі відділення забезпечені необхідним спортивним інвентарем та обладнанням, спортивною формою, відповідно до вимог при проведенні навчально-тренувального процесу, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Соціально-побутові приміщення: кабінет директора та заступника директора з НТР знаходиться в приміщенні відділу освіти Бучанської міської ради. В ньому естетично оформлено інтер’єр, в наявності інформаційний куточок, куточок досягнень спортсменів.

У школі є комп’ютер, який має вихід до мережі «Інтернет». З 2016 року працює сайт школи http://buchasport.in.ua/.

Створений свій бібліотечний фонд ДЮСШ. Який складається із навчальних програм, методичних посібників з видів спорту, фізичного виховання, навчальної літератури, науково-популярної літератури з історії та розвитку Олімпійського руху. Також для роботи використовуються в повній мірі методичні матеріали (відео записи, газети, журнали, електронні носії з розробками), що відповідають навчальним програмам, меті та завданню розвитку особистості, фізичної підготовки, зміцненню здоров’я дітей та підлітків засобами фізичної культури та спорту. Більшість із цього – надбання тренерів-викладачів, які таким чином обмінюються необхідною інформацією.